Rekuperacinės sistemos


Rekuperatorius
 
Rekuperatorius - šilumos atgavimo elementas sumontuotas vėdinimo įrenginyje. jis iš lauko paima šviežia orą, išvalo ir pašildo iki reikiamos temperatūros, tuo pačiu pašalina nešvarų orą iš patalpos. Rekuperatoriaus darbo esmė - iš patalpos išmetamas oras eidamas per šilumokaitį pašildo iš lauko  ateinanti orą. Nuo rekuperatoriaus efektyvumo priklauso, kiek daug reikės papildomai šildyti orą.  

Rekuperacija - tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko orą.
Teisingai suprojektuota ir ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimalų triukšmą ir naudos mažai elektros energijos, ją bus paprasta eksploatuoti. 
Mini rekuperatorius
Unikalus vienos patalpos rekuperatorius, kuris užtikrins tinkama oro kokybę Jūsų pasirinktai patalpai. Šių mini rekuperatorių temperatūrinis šilumogrąžos efektyvumas siekia apie 80 procentų. 
Mini rekuperatoriaus tiekiamas oras prieš tiekiant į patalpas yra pašildomas plokšteliniame šilumokaityje ir išvalomas filtrais, jo veikimas yra tylus, jis gali būti naudojamas itek -iemą, tiek vasarą.