Komerciniams

KONDICIONAVIMAS        

    

Oro kondicionavimo sistema yra viena iš sudėtinių dalių sitemos, reikalingos orui paruošti numatytiems mikroklimato parametrams. Mes projektuojame ir montuojame įvairias oro kondicionavimo sistemas visų tipų pastatuose: viešo maitinimo įstaigose, prekybos centruose, parduotuvėse, biuruose, sporto ir laisvalaikio centruose, viešbučiuose, gamybinėse bei sandėliavimo patalpose, gyvenamuose namuose ir butuose. Pritaikydami savo profisionalumą ir ilgametę patirtį, bei atsižvelgdami į užsakovo poreikius parenkame ir įgyvendiname priimtiniausia įrangos ir techninio išpildymo variantą.

ŠILDYMAS

Pastato šildymo sistema yra viena iš pastato inžinerinių sistemų, palaikanti komfortinius mikroklimato parametrus. Šildymo sistemos paskirtis - šaltuoju metu laiku palaikyti šildomose patalpose šiluminį komfortą, kitose - minimalią šiluminę aplinką. Šildymo sistema, tai kompleksas įrenginių, skirtų reikiamam šilumos kiekiui generuoti, transportuoti ir perduoti visoms šildomoms patalpoms. 

VĖDINIMAS

                                                                                                       

Mūsų įmonės specialistai projektuoja ir montuoja įvairias vėdinimo sitemas garantuojančias higienos normų atitikimą bei priešgaisrinės saugos reikalavimus. Atestuotų specialistų komanda pasiūlys racionaliausius sprendimus prekybos centrams, parduotuvėms, biurams, kavinėms, kirpykloms, odontologijos kabinetams, sandėliavimo patalpoms, autoremonto dirbtuvėms ir gyvenamiesiems namams. Pasiūlydami sprendimo būdus ir įvertindami objekto individualumą bei specifiką, visada atsižvelgiame į užsakovo pageidavimus integruojant vėdinimo įrangą į patalpos interjerą. Specializuotose prekybos vietose siūlome individualius vėdinimo sprendimus.

ŠALDYMAS

Teisingai parinkta ir sumontuota šaldymo sistemos įranga palaiko aukštą energijos efektyvumą ir temperatūros stabilumą nepriklausomai nuo išorės temperatūros. Mūsų šaldymo sistemų sprendimai skirti pastatams, pramonės objektams, specialios paskirties patalpoms, technologiniams įrengimams ir kt. Atestuotų specialistų ilgametė patirtis šioje srityje leidžia  užsakovui pasiūlyti optimaliausią įrangos kainos ir kokybės santyką, kiekvienu atveju individualiai atsižvelgiant į projekto specifiką. Kvalifikuotai ir laiku atliekamas techninis aptarnavimas užtikrina įrangos ilgaamžiškumą.